ایلان ماسک و محدودیت‌های نرخ توییتر

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و رئیس توییتر، گفت توییتر غول رسانه‌های اجتماعی محدودیت‌هایی را بر روی حساب‌های کاربری اعمال کرده است که دلیل آن سطوح بسیار زیاد داده‌ها و دستکاری سیستم است.

 

توییتر محدودیت‌های نرخ را با استناد به سطوح فوق‌العاده خراش داده‌ها اعمال می‌کند

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و رئیس توییتر، با اعمال محدودیت‌های موقت نرخ در تعداد توییت‌هایی که کاربران می‌توانند روزانه بخوانند، بحث‌هایی را به راه انداخته است. این میلیاردر روز شنبه در توییتی توضیح داد که این محدودیت‌ها برای مبارزه با حذف بیش از حد داده‌ها و دستکاری سیستم در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی معرفی شده اند.

 

طبق اعلام اولیه ماسک، حساب‌های تایید شده توییتر می‌توانند روزانه حداکثر ۶۰۰۰ پست را بخوانند، در حالی که حساب‌های تایید نشده به ۶۰۰ پست محدود می‌شوند و حساب‌های تایید نشده جدید فقط می‌توانند روزانه ۳۰۰ پست را بخوانند. رئیس تسلا همچنین در توییتی اعلام کرد که محدودیت‌های نرخ به زودی به ۸۰۰۰ برای کاربران تایید شده، ۸۰۰ برای کاربران تایید نشده و ۴۰۰ برای کاربران تایید نشده جدید افزایش می‌یابد. متعاقباً، میلیاردر اظهار داشت که محدودیت‌ها به ترتیب به ۱۰۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۵۰۰ افزایش خواهد یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا