اخبار جهان

ایلان ماسک و ربات های کلاهبرداری Crypto Troll

ایلان ماسک، رئیس تسلا، اسپیس ایکس و چند شرکت دیگر، به توییت یکی از بنیانگذاران Dogecoin درباره ربات‌های کلاهبرداری رمزارز واکنش نشان داده است.

بیلی مارکوس حساب‌های ربات‌ها را در توییتر با اشاره به اینکه آنها اغلب تصاویر آواتار مردان و زنان بامزه دارند، به تمسخر گرفت.

ایلان ماسک قول داد با ربات های کلاهبرداری رمزارز مقابله کند
اخیرا، ایلان ماسک چندین بار بحث‌های توییتری را در مورد ربات‌های کلاهبرداری رمزنگاری که در فضای توییتر پخش شده‌اند، آغاز کرده است. یکی از مشکلاتی که ماسک گفت وقتی توییتر را می‌خرد و خصوصی می‌کند، حل می‌کند، خلاص شدن از شر این حساب‌های جعلی است.

با این حال، همانطور که اوایل این هفته گزارش شد، به گفته ویجایا گاد، یکی از مدیران بلندپایه توییتر، «هیچ معامله ای در حالت تعلیق وجود ندارد» و همه چیز در این معامله طبق برنامه ریزی با ایلان ماسک پیش می رود.

 

اخبار مربوط

سودآوری Dogecoin تا ۵۳٪ افزایش می یابد، سیگنال های On-Chain به نشانه های صعودی اشاره می کنند
چگونه DOGE می تواند در برابر ربات های کلاهبرداری استفاده شود: ماسک، ام. کوبان
در اوایل ماه مه، ماسک از ایده استفاده از Dogecoin برای مبارزه با ربات‌های کلاهبرداری رمزنگاری شده توسط میلیاردر، سرمایه‌گذار و طرفدار DOGE، مارک کوبان، در توییتر حمایت کرد.

کوبانی که تیم بسکتبال دالاس ماوریکس او بلیت و کالاهای DOGE را در فروشگاه آنلاین خود می فروشد، پیشنهاد کرد که این ایده خوبی است که هر کاربر توییتر را وادار کنید که یک Dogecoin برای پست های نامحدود قرار دهد.

به این ترتیب، کاربران واقعی، انسان ها، می توانند پس از به چالش کشیدن پست خود، DOGE را که توسط ربات ها پرداخت می شود، دریافت کنند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا