حذف مالیات‌های مربوط به بخش فناوری السالوادور

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، قانونی را وضع کرده است که تمامی مالیات‌ها بر نوآوری‌های فناوری، برنامه‌نویسی نرم‌افزار و اپلیکیشن، هوش مصنوعی، کامپیوتر و تولید سخت‌افزار ارتباطات را حذف می‌کند. انتظار می‌رود این قانون بخش فناوری کشور را تقویت کند، شغل بیشتری برای جمعیت آن ایجاد کند و سرمایه‌گذاری خارجی را جذب کند.

 

بوکله قانونی را برای تقویت صنعت فناوری در السالوادور امضا کرد

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور روز پنجشنبه در توییتر خود اعلام کرد من به‌تازگی قانون مشوق‌های تولید نوآوری و فناوری را امضا کردم که همه مالیات‌ها (درآمد، دارایی، سود سرمایه و تعرفه‌های واردات) را بر روی نوآوری‌های فناوری، برنامه‌نویسی نرم‌افزار و برنامه‌ها، هوش مصنوعی، کامپیوتر و تولید سخت‌افزار ارتباطات حذف می‌کند.

 

ماریا لوئیزا هایم، وزیر اقتصاد سالوادور، درباره قانون مالیاتی جدید توضیح داد:

السالوادور آماده جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید در بخش فناوری است و در نتیجه مشاغل بیشتری برای جمعیت ما ایجاد می‌کند.

 

به نقل از دیاریو السالوادور، لوئیس رودریگز، مدیر بانک آمریکای مرکزی السالوادور برای یکپارچگی اقتصادی (CABEI)، وی گفت:

ما از این تعهد نسبت به آینده السالوادور استقبال می‌کنیم، ما به عنوان CABEI آماده هستیم تا کل این فرآیند را همراهی کنیم. CABEI یک نهاد منطقه‌ای است که با هدف ارتقای یکپارچگی اقتصادی و توسعه متوازن اقتصادی و اجتماعی در آمریکای مرکزی تأسیس شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا