خلأهای مالیاتی معامله‌گران کریپتو حذف می‌شود

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، قول داده است که سیستم مالیاتی فدرال را با از بین بردن حفره‌های موجود برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال و مدیران صندوق‌های تامینی منصفانه کند. هدف او دستیابی به عدالت در قوانین مالیاتی با اطمینان از تقسیم بار توسط شرکت‌های ثروتمند، فوق ثروتمند و بزرگ و در عین حال محافظت از طبقه متوسط در برابر هرگونه افزایش مالیاتی است.

 

بایدن می‌خواهد خلأهای مالیاتی را برای معامله‌گران رمزارز حذف کند

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، در جریان سخنرانی سیاست اقتصادی خود با نام Bidenomics در روز چهارشنبه در شیکاگو در مورد مالیات برای معامله‌گران کریپتو صحبت کرد.

 

آیا کسی اینجا فکر می‌کند که سیستم مالیاتی فدرال منصفانه است؟ بایدن گفت دستت را بلند کن و افزود:

مهم نیست چقدر پول در می‌آورید. ما می‌خواهیم با از بین بردن حفره‌های موجود برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال، مدیران صندوق‌های تامینی، آن را منصفانه کنیم.

 

او تاکید کرد:

ما میلیاردرها را مجبور خواهیم کرد تا اندکی، حداقل یک مالیات حداقلی را پرداخت کنند. هیچ میلیاردری نباید نرخ مالیاتی کمتر از معلم مدرسه، آتش‌نشان یا پلیس بپردازد. این مرحله بعدی این مبارزه است، منصفانه کردن کد مالیاتی برای همه، وادار کردن ثروتمندان و شرکت‌های فوق‌ثروتمند و بزرگ به پرداخت سهم منصفانه خود، بدون افزایش مالیات بر طبقه متوسط.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا