برنامه‌های بیت کوین سیتی السالوادور نامشخص است

برنامه‌های بیت کوین سیتی هنوز در السالوادور رسمی نشده است!

 

طرح‌های بیت کوین سیتی هنوز در السالوادور ثبت نشده است

طرح‌های رسمی برای بیت کوین سیتی، شهری متمرکز بر ارزهای دیجیتال که تا حدی با سرمایه‌ای که از اوراق قرضه آتشفشانی هنوز منتشر نشده در السالوادور ساخته می‌شود، هنوز به موسسات عمومی در السالوادور نرسیده است. سندی که در ۲۶ آپریل در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد نشان می‌دهد که وزارت فواید عمومی هیچ پروژه‌ای با نام شهر بیت کوین ندارد، ابتکاری که توسط رئیس جمهور السالوادور نایب بوکله در نوامبر ۲۰۲۱ ارائه شد.

 

با این حال، تیم Escape to El Salvador، سازمانی که مهاجرت به این کشور را ترویج می‌کند، تصریح کرد که این طرح‌ها هنوز به وزارت فواید عمومی معرفی نشده‌اند، اما این پروژه همچنان ادامه دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا