السالوادور با بیت کوین بدون بدهی خواهد بود

مکس کیزر، روزنامه‌نگار بین‌المللی و رئیس شرکت ماینینگ Volcano Energy، در مورد اهمیت پذیرش بیت کوین برای السالوادور در آینده فکر کرده است. به گفته Keiser، به لطف بیت کوین، السالوادور تا سال ۲۰۳۰ بدون بدهی خواهد بود، زیرا قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار نزدیک می‌شود و این کشور برای داشتن یک صنعت پر رونق انرژی زمین گرمایی برای پشتیبانی از عملیات ماینینگ پیشرفت می‌کند.

 

السالوادور با بیت کوین بدون بدهی خواهد بود

مکس کیزر، روزنامه‌نگار بین‌المللی بیت کوین permabull و اکنون رئیس Volcano Energy، یک شرکت استخراج پایدار در السالوادور، معتقد است که بیت کوین و پذیرش استخراج به بهبود اقتصاد سالوادور کمک می‌کند.

 

کایزر تاکید کرد که راه‌اندازی عملیات ماینینگ مانند Volcano Energy که یک میلیارد دلار در کشور برای تولید برق سبز از منابع خورشیدی و بادی برای عملیات ماینینگ سرمایه‌گذاری می‌کند، به ملت این امکان را می‌دهد که بدهی‌های خود را به طور کامل پرداخت کند.

 

کایزر در مصاحبه با دیاریو السالوادور اظهار داشت:

این کشور با استخراج بیت کوین زمین گرمایی تا سال ۲۰۳۰ بدون بدهی خواهد بود.

 

علاوه بر این، کایزر السالوادور را به عنوان یک مرکز جهانی برای استخراج بیت کوین معرفی کرد و توضیح داد که این توسعه اجازه می‌دهد در این منطقه شغل ایجاد شود، تولید ناخالص داخلی افزایش یابد و به نفع کشور باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا