ثبت ۸۰ ارائه‌دهنده خدمات بیت کوین توسط السالوادور

بانک مرکزی السالوادور (BCR) امروز اعلام کرد که ۸۰ ارائه‌دهنده خدمات بیت کوین را برای فعالیت قانونی در این کشور ثبت کرده است. از جمله ارائه‌دهندگان خدمات ثبت شده در BCR عبارتند از CHIVO ، SA DE CV، شرکت مسئول کیف پول رسمی دولت، متولیان بیت کوین Paxos ،۵۰۳ Escrow ،Bitcapital، استارتاپ Niu و بسیاری دیگر از صرافی‌های ارزهای دیجیتال.

 

السالوادور به ترویج پذیرش بیت کوین ادامه می‌دهد

تعداد خدمات کریپتویی ثبت شده توسط بانک مرکزی السالوادور نشان می‌دهد که این کشور به حمایت از پذیرش و استفاده از بیت کوین ادامه می‌دهد و به شرکت‌های بین‌المللی اجازه می‌دهد در این تلاش کمک کنند.

 

در حال حاضر، این رجیستری شامل نزدیک به ۵۸ صرافی ارزهای دیجیتال است که بسیاری از آنها خدمات نگهداری یا ذخیره‌سازی بیت کوین را ارائه می‌دهند.

 

علاوه بر این، دو شرکت ثبت شده (NEO TECH FUTURE و QUICKIPAY) خدمات خودپرداز بیت کوین را ارائه می‌دهند که به طور بالقوه تعداد دستگاه‌های خودپرداز نصب شده در کشور را افزایش می‌دهد که قبلاً مجموعاً ۲۰۴ واحد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا