مصر برای عضویت در BRICS درخواست داد

سفیر روسیه در کشور عرب تایید کرد که مصر درخواست پیوستن به بلوک بریکس را ثبت کرده است. این دیپلمات رونمایی کرد که دولت در قاهره علاقه‌مند به استفاده از ارزهای جایگزین در تجارت خارجی است، چه ارزهای ملی یا یک ارز مشترک جدید.

 

مصر برای پیوستن به باشگاه بریکس گام برمی‌دارد

به گفته گئورگی بوریسنکو، سفیر روسیه در قاهره، مصر برای عضویت در بلوک کشورهای بریکس درخواست داده است.

 

این دیپلمات در مصاحبه با خبرگزاری تاس توضیح داد:

مصر درخواست خود را برای پیوستن به گروه بریکس ارائه کرده است، زیرا یکی از تلاش‌هایی که بریکس در حال حاضر دنبال می‌کند، تغییر تجارت به ارزهای جایگزین، خواه ارزهای ملی یا یک ارز مشترک جدید است. مصر علاقه زیادی به آن دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا