صرافی کریپتویی EDX راه‌اندازی شد

صرافی ارزهای دیجیتال با پشتیبانی چارلز شواب، سیتادل سکیوریتیز، فیدلیتی، پارادایم، سکویا کپیتال و ویرتو فایننشال، دور جدید تامین مالی را راه‌اندازی و تکمیل کرده است. این پلتفرم تجارت چهار ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

 

EDX Crypto Exchange راه‌اندازی شد

EDX Markets روز سه‌شنبه راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بازار دارایی دیجیتال خود و تکمیل دور سرمایه‌گذاری با شرکای جدید سهام را اعلام کرد.

 

طبق اطلاعیه و سایت صرافی جدید:

محصولاتی که در EDX معامله می شوند عبارتند از: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH).

 

این اطلاعیه می‌افزاید:

EDX یک مدل منحصر به فرد و غیر حضانت را ارائه می‌دهد که برای کاهش تضاد منافع طراحی شده است. علاوه بر این، این پلتفرم فقط قیمت خرده‌فروشی را به بازارهای کریپتو معرفی کرده است که به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد از قیمت‌گذاری بهتر برای سفارش‌های خرده‌فروشی بهره‌مند شوند و قصد دارد EDX Clearing را در اواخر امسال راه‌اندازی کند برای تسویه معاملات مطابق با EDX Markets.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا