اخبار جهاناخبار بیت‌ کوین

استقبال هواپیمایی Dubai Airline از بیت کوین، متاورس و NFT

بیت کوین سرویس پرداخت جدید

امارات برنامه های خود را برای افزودن بیت کوین به عنوان یک سرویس پرداخت در حالی که به کشف NFT و متاورس ادامه می دهد، فاش کرد.

شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی)، هواپیمایی امارات، همه آماده است تا با استفاده از ارزهای دیجیتال، NFT و متاورس وارد فضای دارایی دیجیتال شود. در این گزارش آمده است که این ورود بخشی از استراتژی آن “برای ارتباط با مشتریان به روشی سریعتر و انعطاف پذیرتر” است.

 

استقبال از بیت کوین، متاورس و NFT

امارات به زودی با معرفی بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت، ورود خود به صنعت ارزهای دیجیتال را آغاز خواهد کرد. این شرکت همچنین کلکسیون های NFT را برای تجارت در وب سایت خود اضافه خواهد کرد. به این ترتیب، هواپیمای مسافربری که مقر آن در دبی است، خاطرنشان کرد که کارکنان جدیدی را برای متاورس و NFT سوار خواهد کرد.

عادل احمد الرضا، مدیر ارشد عملیات، گفت که هدف اصلی در پشت این اقدام، ساخت برنامه هایی برای پیگیری نیازهای مختلف مشتریان است. او همچنین توضیح داد که این شرکت هواپیمایی از فناوری بلاک چین برای ردیابی سوابق هواپیماها استفاده خواهد کرد.

با متاورس، می‌توانید کل فرآیندهای خود را – چه در حال بهره‌برداری، آموزش، فروش در وب‌سایت یا تجربه کامل – به یک برنامه کاربردی از نوع متاورس تبدیل کنید، اما مهم‌تر از آن، آن را تعاملی کنید.

استقبال از فناوری پیشرفته

این توسعه یک ماه پس از آن صورت می گیرد که امارات فاش کرد که قصد دارد NFT ها و تجربیات خود را در metaverse برای مشتریان و کارمندان خود راه اندازی کند. این شرکت قبلاً توضیح داد که استقبال از فضای دارایی دیجیتال با چشم انداز امارات برای اقتصاد دیجیتال هماهنگ است.

در همین راستا، شیخ احمد بن سعید آل مکتوم، رئیس و مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی و گروه امارات، همچنین تاکید کرد که این شرکت فناوری‌های پیشرفته‌ای را برای ارتقای فرآیندهای تجاری خود، بهبود ارائه خدمات به مشتریان و ارتقای مهارت‌ها و تجربیات کارکنان اتخاذ کرده است. او اضافه کرد،

ما در مورد فرصت‌های موجود در فضای دیجیتال آینده هیجان‌زده هستیم و سرمایه‌گذاری قابل توجهی را در شرایط مالی و منابع انجام می‌دهیم تا محصولات و خدماتی را با استفاده از فناوری‌های پیشرفته توسعه دهیم که درآمد، تجربه برند و کارایی تجاری را ارائه می‌دهد.»

این شرکت هواپیمایی همچنین گفت که به همکاری با شرکای صنعتی برای تقویت استراتژی Web3 خود ادامه خواهد داد و در عین حال استعدادهای جدیدی را برای ابتکارات آتی خود استخدام خواهد کرد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا