پلیس دبی دومین مجموعه NFT را منتشر می کند

پلیس دبی ماه ها پس از عرضه اولین مجموعه توکن های غیرمثلی (NFT) خود گفته است که مجموعه بعدی را در نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج فارس (GITEX) در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد کرد. افراد خارج از کشور نیز این شانس را خواهند داشت که مجموعه بعدی NFT پلیس دبی را داشته باشند.

 

اولین نهاد دولتی در امارات متحده عربی که NFT ضرب کرد

گزارشی حاکی از آن است که پلیس دبی قرار است مجموعه بعدی خود از توکنهایغیرمثلی(NFT) را تنها چند ماه پس از مجموعه اولیه که نزدیک به ۲۳ میلیون نفر به خرید آنها علاقه نشان دادند، عرضه کند. بر اساس این گزارش، دومین مجموعه NFTهای آژانس مجری قانون در نسخه امسال GITEX عرضه خواهد شد.

 

بنا بر گزارش ها، پلیس دبی پس از عرضه اولین مجموعه خود، اولین نهاد دولتی در امارات متحده عربی و یکی از اولین ها در جهان بود که NFT تولید کرد. از آن زمان، آژانس مجری قانون ادعا می کند که بیش از ۷۰۰۰ پیام از افراد علاقه مند به این توکن ها دریافت کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا