اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

دریافت تأییدیه نظارتی Blockchain.com در دبی

سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی قبلاً برای شرکت‌های تابعه CryptoCom ،OKX و FTX برای ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری در امارت موافقت کرده است. اکنون کیف پول بلاکچین و پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال Blockchain.com نیز تاییدیه نظارتی را از سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی یا VARA دریافت کرده است.

 

تأییدیه نظارتی Blockchain.com

بر اساس گزارش جمعه رویترز، VARA قراردادی را امضا کرد که به Blockchain.com اجازه می‌دهد دفتری در دبی باز کند. این شرکت کریپتو در حال حاضر چندین دفتر در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی و سنگاپور دارد.

 

از زمانی که شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، نخست‌وزیر و حاکم دبی در ماه مارس تأسیس رگولاتور کریپتو و قانون همراه آن را اعلام کرد، VARA برای شرکت‌های تابعه CryptoCom ،OKX و FTX برای ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری در امارت موافقت کرد. در ژوئیه، آل مکتوم همچنین یک استراتژی متاورس را راه‌اندازی کرد که هدف آن ایجاد بیش از ۴۰,۰۰۰ شغل مجازی تا سال ۲۰۳۰ در دبی است.

 

درباره صرافی Blockchain.com بیشتر بدانید.

 

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های زیرساخت بیت کوین (BTC) که دفتر مرکزی آن در لندن است، Blockchain.com نیز به دنبال تأییدیه نظارتی در ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و هلند است. در ماه اوت، مرجع پولی جزایر کیمن رسماً به Blockchain.com اجازه داد تا یک صرافی در آنجا تاسیس کند. پس از یک دور مالی در ماه مارس، ارزش این شرکت رمزنگاری ۱۴ میلیارد دلار گزارش شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا