دلایل محبوب شدن رمزارزها از دیدگاه دراکن میلر

یک میلیاردر دیگر در حال دیدن پتانسیل بیت کوین به عنوان بیمه در برابر پیامدهای گسترده بانک مرکزی است. استنلی دراکن میلر، سرمایه‌گذار میلیاردر، گفت که رمزارزها می‌توانند با بی‌اعتمادی شهروندان به بانک‌های مرکزی خود بازگردند. مدیر صندوق تامینی این نتیجه را با توجه به وضعیت اقتصاد جهانی و نبرد سخت فدرال رزرو علیه تورم و رکود اقتصادی به طور فزاینده‌ای ممکن می‌داند.

 

دراکن میلر می‌گوید رکود در راه است

در طی مصاحبه‌ای در کنفرانس CNBC Delivering Alpha در روز چهارشنبه، مدیر عامل دفتر Duquesne با انتقاد از سیاست پولی رادیکالی فدرال رزرو در سال ۲۰۲۱ صحبتش را شروع کرد.

 

او افزود که اقدامات فدرال رزرو به منفجر کردن وحشی‌ترین حباب دارایی‌ها که تاکنون دیده شده است کمک کرد و خاطرنشان کرد که سقوط‌های اقتصادی اغلب به دنبال چنین حباب‌هایی می‌آیند. با این حال، فدرال رزرو در آن زمان چنین تورم دارایی را نادیده گرفت زیرا پرداختن به آن بخشی از وظایف آنها نبود.

 

بیت کوین در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ فوران کرد، اما پس از اینکه فدرال رزرو برای فرونشاندن تورم در سال جاری، سیاست‌های پولی سفت‌تر را آغاز کرد، به پایین‌ترین حد خود در اواخر سال ۲۰۲۰ بازگشت. CPI سالانه در ماه ژوئن به ۹.۱% رسید، اما اکنون در اوت به ۸.۳% کاهش یافته است. این در حالی است که نرخ بهره معیار بانک مرکزی کمی بیش از ۳ درصد است.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا