اخبار NFT

Dribblie اولین بازی NFT فوتبالی خود را معرفی کرد

فناوری بلاکچین در آستانه ایجاد اختلال در چندین صنعت است و در زمان‌های اخیر انقلابی در بازار بازی ایجاد کرده است. بازی های بلاکچین به سرعت در حال تبدیل شدن به یک هنجار است زیرا توسعه دهندگان همچنان به ساخت بازی های جدید با بهترین گرافیک، داستان های جذاب و گیم پلی فراگیر ادامه می دهند. جالب‌ترین بخش این است که گیمرها می‌توانند پاداش‌های پولی را در قالب دارایی‌های دیجیتالی مانند ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در طول بازی کسب کنند. این مفهوم کسب درآمد در حین بازی، بازی برای کسب درآمد (P2E) نامیده می شود. ادغام P2E و NFT در بازی ها مالکیت دارایی های درون بازی را تغییر داده و کل اقتصاد بازی را بهبود بخشیده است. اما در حالی که لیست بلندبالایی از بازی‌های بلاکچین وجود دارد که ژانرهایی مانند ماجراجویی، اکشن، پازل و بسیاری موارد دیگر را پوشش می‌دهند، تنها چند گزینه بازی P2E برای دوستداران فوتبال که می‌خواهند تیم خود را مدیریت کنند در دسترس است. جالب اینجاست که Dribblie یک بازی همه جانبه راه اندازی کرده است که به بازیکنان اجازه می دهد تیم فوتبال خود را مالک، مدیریت و به پیروزی برسانند.

 

دریبلی چیست؟

Dribblie یک بازی کسب درآمد مبتنی بر بلاکچین و جامعه محور است که در آن بازیکنان می توانند یک تیم فوتبال مجازی را مالک و مدیریت کنند، با سایر شرکت کنندگان از سراسر جهان رقابت کنند و در حین انجام همه این کارها درآمد کسب کنند. این یک شبیه ساز مدیریت فوتبال است که به بازیکنان این امکان را می دهد که یک تیم قوی بسازند و مهارت های خود را با انجام مسابقات دسته بندی یا جام حذفی تقویت کنند.

این بازی توسط تیمی از توسعه دهندگان کسب و کار، توسعه دهندگان بازی، کارشناسان بلاکچین و دوستداران فوتبال با بیش از ۱۰ سال تجربه در صنایع مختلف طراحی شده است. چشم انداز آنها تمرکززدایی صنعت بازی موجود با ایجاد یک بازی است که بر تعامل تیمی متمرکز است. و چه راهی بهتر از فوتبال برای انجام این کار؟

 

چگونه کار می کند؟

بازی در یک سیاره مجازی به نام Dribblie می گذرد که دارای کریستال Quasar فراوان است، منبعی اصلی که قدرت نامحدودی را ارائه می دهد. جنگجویان از چهار گونه مختلف – تیتان ها، بیگانگان، ربات ها و انسان نماها – بی رحمانه برای به دست آوردن کنترل بر کریستال ها جنگیدند.

جنگ زمانی پایان یافت که چهار گونه به اتفاق آرا برای یافتن روشی صلح‌آمیزتر برای توزیع کریستال‌ها موافقت کردند. آنها تصمیم گرفتند فوتبال بازی کنند و با Quasar به برندگان پاداش دهند.

این تصمیم صلح را به ارمغان آورد زیرا گونه ها شروع به همکاری برای جمع آوری کریستال ها و استفاده از مهارت ها، هوش و تهاجم خود در بازی کردند. مدیران، گیمرها، مسئولیت ایجاد، مدیریت و به چالش کشیدن دیگران برای کریستال های Quasar را بر عهده دارند.

گیمرها صاحب استادیوم ها، بازیکنان و سایر دارایی های درون بازی هستند که دارای ارزش واقعی هستند. بنابراین، کاربران می توانند مهارت های بازی خود را به روش های مختلفی کسب درآمد کنند.

هر شخصیت و منبعی در سیاره دریبلی به عنوان NFT برای تشویق یک اکوسیستم دموکراتیک و شفاف ساخته شده است. فقط ۱۰۰۰۰ Dribbies NFT در اکوسیستم وجود خواهد داشت که ۹۸۰۰ مورد ضرب شده و ۲۰۰ مابقی برای هدایا استفاده می شود.

تیم Dribblie قصد دارد NFT ها را از طریق حالت های پیش فروش و فروش خصوصی بین نسل اول بازیکنان توزیع کند. پس از توزیع NFT ها، بازیکنان می توانند در مسابقات و چالش ها برای بردن جوایز رقابت کنند.

 

ویژگی های Dribblie

فرصت های کسب درآمد چندگانه

Dribblie دارای یک اقتصاد کارآمد است که از استراتژی های مختلفی برای کمک به بازیکنان در حین بازی استفاده می کند. گیمرها می‌توانند هر روز با برنده شدن یا قرعه‌کشی مسابقات و کوئست‌ها، برنده شدن جام‌ها و جام‌های لیگ برای کسب جوایز نقدی و دارایی‌های دیجیتال جدید، جوایز را برنده شوند.

بازیکنان به بازیکنان جوان خود آموزش می دهند تا ارزش آنها را در بازار دریبلی افزایش دهند. دارندگان NFT همچنین می توانند آنها را اجاره کنند و از وام گیرندگان پاداش های دوره ای دریافت کنند.

 

بازار NFT

بازیکنان به بازار NFT Driblie دسترسی خواهند داشت، جایی که می توانند بازیکنان آراسته خود را بفروشند. گیمرها همچنین می توانند NFT ها، استادیوم ها و سایر دارایی های درون بازی را در بازار خریداری کنند.

استقرار و پرورش

بازیکنان می توانند مدیران را وارد آکادمی جوانان بازی کنند تا بازیکنان جدید، جوان و ماهر تولید کنند. پرورش این بازیکنان جدید زمانی که گیمرها در لیست قرار می گیرند و در بازار فروخته می شوند سود بیشتری به همراه دارد.

DAO

Dribblie قصد دارد یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) متشکل از اولین اعضایی که NFT های آن را خریداری کردند، ایجاد کند. این امر شفافیت و تمرکززدایی بیشتر را تضمین می کند زیرا آنها می توانند نه تنها بر تیم خود بلکه بر کل پروژه تأثیر بگذارند.

دارایی های تورمی

این بازی به گونه ای طراحی شده است که هر دارایی دیجیتالی در اکوسیستم کاهش تورم دارد. این بدان معناست که ارزش دارایی‌های باقی‌مانده در طول زمان به دلیل مکانیسم منحصربه‌فرد سوزاندن و به اشتراک گذاشتن افزایش می‌یابد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا