توکن‌های DRC20 شبکه Dogecoin

با حفظ ارزش بازار توکن اقتصاد BRC20 نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار، معرفی استاندارد توکن DRC20 موجی از هیجان را در جامعه Dogecoin برانگیخته است. نوع توکن در حال ظهور موجی از فعالیت‌ها را برانگیخته است که منجر به افزایش قابل توجه تراکنش‌های روزانه در بلاکچین Dogecoin شده است. به طور خاص، در روز چهارشنبه، ۱۷ می ۲۰۲۳، این شبکه تا کنون بیش از ۸۲۰,۰۰۰ تراکنش تایید شده را ثبت کرده است.

 

استاندارد توکن DRC20 Dogecoin باعث افزایش تراکنش‌های روزانه می‌شود

پس از مشاهده موفقیت Ordinalها و روند BRC20 در بلاکچین بیت کوین، شبکه Dogecoin اکنون استاندارد توکن DRC20 خود را دارد. این توسعه کاربران را قادر می‌‎سازد تا با صرف هزینه یک DOGE، منابع توکن غیرمثلی را در شبکه Dogecoin به صورت غیرمتمرکز ایجاد کنند.

 

DRC20 با الهام از اقدامات توسعه‌دهندگان لایت کوین پس از Ordinals روی بیت کوین، فناوری مشابهی را پیاده‌سازی کرده است که اجازه می‌دهد محتوای دلخواه بر روی elons، کوچکترین واحد DOGE، حک شود.

 

توکن‌های DRC20 که توسط اعضای خاصی از جامعه DOGE به نام Doginals نامیده می‌شوند، زیرساخت‌های پشتوانه چند پروژه را به دست می‌آورند، البته با سرعت تدریجی. نمونه بارز این پشتیبانی، ادغام توکن DRC20 در نرم‌افزار Dpalwallet است که به کاربران امکان می‌دهد Doginals خود را ایجاد کنند.

 

با این وجود، توجه به این نکته مهم است که DRC20ها هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند و کل عرضه دقیق توکن‌های DRC20 ناشناخته باقی مانده است. علاوه بر این، عدم وجود بازارهای اختصاصی DRC20، کاربران را ملزم می‌کند که هنگام خرید یا فروش Doginals به معاملات خارج از بورس (OTC) متوسل شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا