اخبار بیت‌ کوین

بیت کوین همچنان درحال ریزش

بیت کوین ۸ کندل هفتگی متوالی را به رنگ قرمز ثبت می کند

مشکلات بیت کوین بدتر شده است زیرا این دارایی از اواخر ماه مارس یک شمع هفتگی در سبز بسته نشده است.

علیرغم اینکه بیت کوین در اواخر شب گذشته قیمت ۳۰۰۰۰ دلار را بازپس گرفت، همچنان شمع هفتگی را در قرمز بسته است. بنابراین، این ارز رمزنگاری شده خط منفی خود را به هشت هفته متوالی افزایش داد.

خیلی چیزها در فضای ارزهای دیجیتال ظرف دو ماه می توانند تغییر کنند و قطعاً برای بیت کوین این اتفاق افتاد. این دارایی در پایان ماه مارس نزدیک به ۵۰,۰۰۰ دلار بود، و زمانی که جامعه انتظار داشت به این سطح برسد، چشم انداز تغییر کرد، BTC مسیر خود را معکوس کرد و به سمت طولانی ترین رگه هفتگی منفی خود رفت.

CryptoPotato دو هفته پیش گزارش داد که بیت کوین با شش شمع قرمز متوالی با رکورد منفی قبلی برابری کرد. هفته گذشته، پس از کاهش ۱۵۰۰۰ دلاری در یک نقطه، آن را شکست و وضعیت پس از تعطیلی هفتگی ساعاتی پیش بدتر شد.

داده‌های Bitstamp که توسط TradingView به نمایش گذاشته شده است، نشان می‌دهد که بیت‌کوین هفته را با قیمتی بیش از ۳۰۰۰۰ دلار به پایان رساند و هشت شمع هفتگی متوالی در قرمز ایجاد کرد.

 

ترس شدید دوباره بر صحنه غالب می شود

با هشت رنگ قرمز متوالی، تا حدودی انتظار می رود که شاخص ترس و طمع بیت کوین به خوبی در قلمرو “ترس شدید” گیر کرده باشد. این معیار انواع مختلفی از داده‌ها، از جمله نظرسنجی، نوسانات، نظرات رسانه‌های اجتماعی، و غیره را جمع‌آوری می‌کند تا احساسات عمومی نسبت به ارز دیجیتال اصلی را تعیین کند که نتایج آن از ۰ (ترس شدید) تا ۱۰۰ (طمع شدید) متغیر است.

به جرات می توان گفت که مدتی است که جامعه حریص شده است. در واقع، بالاترین میزانی که این شاخص در سال جاری به آن دست یافته است.

 

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا