تحلیل پولکادات، آماده برای حرکت، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل پولکادات در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت پولکادات به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری پولکادات فرا رسیده است. آیا دوباره پولکادات از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل پولکادات به وضعیت جفت ارز DOT/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز پولکادات

تحلیل پولکادات نشان از این دارد که کف سازی قوی در این سطح قیمتی صورت گرفته است و هنوز حرکت صعودی خودش را آغاز نکرده است. در حال حاضر ۶.۴۵ دلار قیمت هر پولکادات است که می‌تواند طی هفته جاری به سمت ۶.۳ دلار حرکت کند و از آن‌جا با حمایتی قوی روند صعودی خودش را رقم بزند.

تحلیل پولکادات 30 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال پولکادات

تحلیل پولکادات نشان می‌دهد که قیمت در محدوده ۶ دلاری خودش گیر کرده است و می‌تواند تا ۶.۳۷ دلار و ۶.۴۵ دلار حرکت صعودی را آغاز کند. سپس ۶.۶۳ دلار می‌تواند مسیر صعودی پولکادات را هموار کند و عبور از این ناحیه می‌تواند بالای ۶.۷۵ دلار را برای پولکادات رقم بزند. بالای ۷ دلار تازه مسیر صعودی پولکادات باز خواهد شد و از هفته‌ها رنج خسته کننده خارج خواهیم شد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا