دومین مجموعه کارت‌های NFT دونالد ترامپ

در ۱۸ آپریل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده، سری دوم مجموعه کارت دیجیتال ترامپ را پس از موفقیت بزرگ کارت‌های معاملاتی اولیه توکن غیرمثلی (NFT) خود اعلام کرد. علیرغم فروش سریع، ترامپ در Truth Social اعلام کرد که قیمت اولیه کارت را برای مجموعه جدید حفظ کرده است.

 

ترامپ از مجموعه سری ۲ NFT با فرصت غذاخوری Mar-a-Lago رونمایی کرد

ترامپ با مجموعه جدید NFT بازگشته است که شامل ۴۷,۰۰۰ کارت دیجیتالی است که در Polygon ضرب شده است. اولین مجموعه NFT او که در اواسط دسامبر ۲۰۲۲ عرضه شد، ظرف چند ساعت به فروش رسید. ارزش کارت‌ها در بازارهای ثانویه عملکرد خوبی داشت و همچنین پس از کیفرخواست ترامپ توسط هیئت منصفه بزرگ منهتن افزایش یافت.

 

در ۳۰ مارس ۲۰۲۳، ترامپ به ۳۴ فقره جنایت به اتهام جعل سوابق تجاری مربوط به پرداخت‌های ظاهری به ستاره فیلم‌های بزرگسالان Stormy Daniels متهم شد. ترامپ اعتراف به بی‌گناهی کرد و تیم حقوقی او خواستار محاکمه بهار ۲۰۲۴ شده است. در سایت Truth Social، ترامپ تنها ۱۹ روز بعد از دومین مجموعه NFT خود رونمایی کرد. قیمت هر کارت ۹۹ دلار است و به عنوان اقلام قابل جمع‌آوری فقط برای لذت فردی، نه برای وسایل سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا