نظر دونالد ترامپ درباره نکول بدهی آمریکا

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از قانون‌گذاران جمهوری‌خواه خواسته است تا در صورتی که دموکرات‌ها بر سر کاهش هیجان‌انگیز هزینه‌ها به توافق نرسند، اجازه بدهند ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نپردازد. ترامپ که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ نیز نامزد می‌شود، تاکید کرد که اجازه دادن به نکول آمریکا بهتر از کاری است که در حال حاضر انجام می‌دهیم، زیرا مانند ملوانان مست پول خرج می‌کنیم.

 

توصیه‌های دونالد ترامپ در مورد بدهی ایالات متحده

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و نامزد جمهوری‌خواه ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ به قانون‌گذاران جمهوری‌خواه توصیه کرده است که اگر دموکرات‌ها با کاهش هزینه‌ها موافقت نکردند، اجازه بدهند ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نپردازد.

 

از ترامپ در تالار شهر شبکه تلویزیونی سی ان ان در روز چهارشنبه خواسته شد که او به جمهوری خواهان در مورد احتمال عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود توصیه کند.

 

او گفت:

من به جمهوری‌خواهان می‌گویم که اگر کاهش‌های عظیمی به شما ندهند، باید یک نکول انجام دهید.

 

رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده افزود:

من فکر نمی‌کنم که آن‌ها این کار را انجام دهند، زیرا فکر می‌کنم دموکرات‌ها کاملاً تسلیم خواهند شد، زیرا شما نمی‌خواهید چنین اتفاقی بیفتد.

 

ترامپ که در نوامبر سال گذشته اعلام کرد در سال ۲۰۲۴ مجدداً نامزد ریاست جمهوری است، تاکید کرد:

اما، بهتر از کاری است که ما در حال حاضر انجام می‌دهیم، زیرا مانند ملوانان مست پول خرج می‌کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا