نظر دونالد ترامپ درباره جنگ ارزی آمریکا و چین

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، هشدار داده است که شکست آمریکا در جنگ ارزی علیه چین مانند شکست آمریکا در جنگ جهانی است. ترامپ هشدار داد که ما کشوری درجه دوم خواهیم بود و افزود که دلار آمریکا آن چیزی است که ما را قدرتمند و قوی می‌کند.

 

دونالد ترامپ درباره جنگ ارزی آمریکا و چین

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز که چهارشنبه پخش شد، هشدار داد که اگر چین بخش بزرگی از جهان را از استاندارد دلار خارج کند، معادل شکست آمریکا در جنگ جهانی است.

 

ایران از طریق چین با عربستان سعودی متحد می‌شود و چین در حال تسلط بر آن است و من شنیدم که چند نفر گفتند، خب، ما هرگز استاندارد دلاری را از دست نمی‌دهیم. آیا آنها شوخی می‌کنند؟

 

وی توضیح داد:

چین می‌خواهد استاندارد ارز را تغییر دهد و اگر این اتفاق بیفتد، مثل از دست دادن یک جنگ جهانی است. ما یک کشور درجه دو خواهیم بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا