حمله دلاری به روسیه

آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه، نظر خود را در مورد حمله‌ای که اقتصاد روسیه از دلار آمریکا دریافت کرده است و اینکه چگونه این کشور برای ادامه تجارت حرکت کرده، ارائه کرده است. سیلوانوف همچنین بر اهمیت توسعه تسویه‌حساب‌ها به ارزهای ملی تاکید کرد.

 

دلار روسیه را به چالش کشیده است

آنتون سیلوانوف، وزیر دارایی روسیه، پس از مسدود شدن بیشتر ابزارهای آن برای مبادلات دلاری، به وضعیت روسیه اشاره کرده است. سیلوانوف خاطرنشان کرد که روسیه مجبور شد به دلیل تحریم‌های اقتصادی اعمال شده توسط دولت ایالات متحده، به دلیل دخالت این کشور در درگیری روسیه و اوکراین، جایگزینی برای دلار پیدا کند.

 

سیلوانوف در مصاحبه با CGTV اظهار داشت:

ما دلار را به چالش نمی‌کشیم، دلار روسیه را به چالش کشیده است، بنابراین ما به دنبال مکانیسم‌های تسویه‌حساب جایگزین قابل اعتماد بین صادرکنندگان و واردکنندگان خود هستیم تا برای شرکت‌کنندگان در فعالیت‌های اقتصادی خارجی کشورهایمان راحت، قابل اعتماد و سودمند باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا