تحلیل هفتگی دوج کوین ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

دوج کوین ارز دیجیتال محبوب، بلاخره پس از ثبت چندین کندل هفتگی قرمز، درحال تجربه اولین کندل سبز خود است. دوج کوین در روز‌های گذشته کمی آرام گرفته و در حال تثبیت قیمت بالای حمایت ۸ سنتی است. انتظار داریم که دوج کوین آهسته وارد فاز کف سازی و انباشت شود. اما این فاز  می‌تواند در دو لول حمایتی مختلف اتفاق بی‌اوفتد.

 

دوج کوین در تایم فریم هفتگی
دوج کوین در تایم فریم هفتگی

 

سطوح حمایتی ۸ و ۵ سنت، می‌توانند کف‌های قیمتی دوج کوین را تشکیل دهند. به قطعیت نمی‌توان گفت دوج کوین کدام سطح را برای کف سازی انتخاب خواهد کرد. تنها را صبر کردن و تحلیل تمایلات بازار در آینده است.

اندیکاتور‌ها (MADC , RSI)، اوضاع خنثی‌ای از خود نشان می‌دهند. RSI پس از برخورد به سطح ۳۰ گویا در حال تغییر مسیر خود است. همچنین مکدی نیز کمی تمایل به ایجاد کراس صعودی از خود نشان داده است.

  • برای خرید دوج کوین می‌توانید از خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • خرید یک پله در حمایت ۸ سنت و یک پله دیگر در حمایت ۵ سنت منطقی‌ترین تصمیم برای سرمایه‌گذاری در دوج کوین است.
  • از آنجایی که دوج کوین رشد بسیار قدرتمندی را تجربه کرد اصلاح و کف‌سازی آن نیز طولانی خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا