تحلیل دوج کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل دوج کوین، برتری واضح فروشندگان، ۸ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، طی ریزش‌های اخیر بازار نیز بیکار ننشسته و با ریزش همراه شده است. فروشندگان به وضوح دست بالا را در اختیار دارند و در حال سوق دادن قیمت به سطوح پایین‌تر هستند. این ارز دیجیتال که برای شکست خط روند نزولی خود هجوم برده بود، با کشست مواجه شد. هم‌اکنون دوج کوین در حال حرکت به سمت حمایت ۵ سنت تا باری دیگر اعتبار آن را بسنجد. در حال حاضر قیمت دوج کوین ۰.۰۶۳ دلار بوده و از سقف قبلی خود ۲۸ درصد ریزش کرده است. با ادامه تحلیل دوج کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

همانطور که گفتیم انتظار داریم این حرکت نزولی تا تست دوباره سطح ۵ سنت ادامه پیدا کند. حرکت رنج دوج کوین در این کانال ساید چیزی بود که از چندین ماه گذشته پیش‌بینی شده بود. همچنین انتظار داریم حمایت ۵ سنت کف نهایی دوج کوین باشد. پس اگر قصد خرید دارید تا رسیدن به این سطح می‌توانید صبر کنید.

در روند کنونی تمامی کندل‌های سبز صرفا پول بک و اصلاحات روند نزولی است. پس با دیدن هر کندل سبز انتظار روند صعودی نداشته باشید.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اندیکاتور RSI از قدرت بالای خرس‌ها ندا می‌دهد. با این حال، از برخی رمز ارز‌های دیگر بهتر عمل کرده است. این اندیکاتور می‌تواند تا زیر سطح ۳۰ و منطقه اشباع فروش نزول کند.  پس همچنان احتمال نزول بیشتر پا برجاست.

  • برای خرید دوج کوین عجله نکنید، احتمال نزول بیشتر و فرصت‌های بهتر برای خرید بسیار بالاست.
  • محدوده ۵ سنت بهترین محدوده برای خرید می‌تواند باشد. با این رعایت حد ضرر و جوانب مدیریت سرمایه الزامی است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا