تحلیل دوج کوین، لمس مقاومت کلیدی، ۷ تیر ۱۴۰۱

دوج کوین ارز دیجیتالی که قدم به قدم مطابق تحلیل‌های گذشته در حرکت است. در تحلیل دوج کوین قبلی دیدیم که به کف حمایت ۵ سنت خود واکنش داده بود و خریداران در حال احیای نسبی قیمت بودند. حال این ارز دیجیتال به سقف کانال ساید خود رسیده و احتمال ریزش آن برای تست دوباره حمایت ۵ سنت بسیار بالاست.

با وقوع این سناریو، احتمال شروع حرکت رنج (خنثی) و فاز‌ کف‌سازی دوج کوین بسیار بالا می‌رود. این سناریو با توجه به زمستان بازار می‌تواند بهترین سناریو ممکن برای دوج کوین باشد. از دست دادن حمایت ۵ سنت، شروع یک روند نزولی جدید را برای دوج کوین به همراه خواهد داشت.

 

تایم فریم روزانه دوج کوین
تایم فریم روزانه دوج کوین

 

کندل‌های تایم فریم روزانه دوج کوین، تمایل به نزول را بیشتر از شکست مقاومت نشان می‌دهند. وقوع یک الگوی برگشتی پین‌بار زیر مقاومت نشان از کاهش قدرت خریداران می‌دهد. در صورت اینکه مقاومت به وظیفه خود عمل کند، دوج کوین می‌تواند باری دیگر تا حمایت ۵ سنت نزول کند.

اندیکاتور RSI، گذر از سطح ۵۰ و امتحان دوباره آن را نشان می‌دهد. با وجود اینکه RSI سیگنال مثبتی صادر کرده است، اما همواره تحلیل پرایس اکشن اعتبار بیشتری دارد. با این حال در بازار مالی هیچ چیز ممکن نیست و احتمال شکست مقاومت دوج کوین و صعود این ارز تا خط روند نزولی نیز محتمل است.

مقاومت‌های دوج کوین عبارتند است: مقاومت استاتیک ۸ سنت و خط روند نزولی در قیمت ۱۰ سنت.

 

  • هم‌اکنون دوج کوین، در موقعیت خرید قرار ندارد. برای خرید بهتر است کمی صبر کنید تا تلکیف قیمت با مقاومت مشخص شود.
  • در صورتی که در کف حمایت به دید کوتاه مدت دوج کوین خریده باشید، اکنون می‌توانید بخشی از آن را سیو سود کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا