تحلیل دوج کوین، برتری خرس‌ها، ۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب دوج کوین، از دیگر رمز‌ارز‌های تحلیلی ارزیدو است که از همان ابتدا کاملا بر اساس تحلیل‌ها حرکت کرده و روند قابل پیش‌بینی را پیش گرفته است. دوج کوین که انتظار داشتیم وارد فاز کف‌سازی و روند خنثی شود، هم‌اکنون نزدیک به ۲ ماه است که در یک کانال ساید گیر افتاده و حرکت می‌کند. سطوح عرضه و تقاضا دوج کوین را حمایت ۵ سنت و مقاومت ۸ سنت تشکیل داده‌‍اند که هردو تاکنون به وظیفه خود عمل کرده و حرکت خنثی را شکل داده‌‍اند. در تحلیل دوج کوین این هفته، نمودار قیمت این رمز ارز را بررسی می‌کنیم اگر شما نیز به دوج کوین علاقه‌مند هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اعتبار مقاومت ۸ سنت در تصویر کاملا مشخص است. دوج کوین چندین بار به آن برخورد کرده و با ریزش همراه شده است. هم‌اکنون دوج کوین، باری دیگر با برخورد به این مقاومت ریزشی شده و با فشار فروش خرس‌ها مواجه شده است. کندل‌های قدرتمند کنونی می‌تواند دوج کوین را باری دیگر برای امتحان حمایت ۵ سنت هدایت کند.

اندیکاتور RSI نیز موفق به عبور از سطح ۵۰ نشده و برای بار دوم پس زده شده است. ریزش RSI به مامنتوم نزولی خواهد افزود. در کنار اینها اندیکاتور MACD نیز خبری از سیگنال‌های مثبت نمی‌دهد و تمایل به نزول در آن بیشتر دیده می‌شود.

با تمام این سیگنال‌های نزولی انتظار نداریم ریزش دوج کوین تا زیر قیمت ۵ سنت اتفاق بیوفتد، این سطح از قدرت کافی برای تبدیل شدن به کف نهایی دوج کوین برخوردار است.

  • در قیمت ۵ سنت با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌توانید برای خرید دوج کوین اقدام کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا