تحلیل دوج کوین، حمایت گاو‌ها، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

در تحلیل دوج کوین‌ هفته‌های گذشته گفتیم که دوج کوین تا حمایت ۵ سنتی می‌تواند نزول کند و آن حمایت از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. همانطور که انتظار داشتیم، قیمت به سطح ۵ سنت برخورد کرد و سروکله گاو‌های بازار برای خرید دوج کوین و جلو‌گیری از ریزش بیشتر این ارز دیجیتال پیدا شد.

اگر اوضاع بیت کوین و کلیت بازار کمی بهبود یابد، حمایت ۵ سنت می‌تواند کف نهایی دوج کوین باشد. در این صورت انتظار داریم دوج کوین وارد فاز کف‌سازی و انباشت شود. همچنین انتظار داریم کف‌سازی دوج کوین مدت طولانی‌تری نسبت به ارز‌های دیگر طول بکشد. 

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اندیکاتور‌های دوج کوین نیز نسبتا از اوضاع بهتری برخوردار هستند،  RSI و استوکاستیک گارد نزولی خود را شکسته و از محدوده اشباع فروش خارج شده‌اند. گارد صعودی اندیکاتور‌ها می‌تواند به مومنتوم بازار کمک کند و حمایت ۵ سنت را به کف نهایی دوج کوین تبدیل کند.

حتی اگر ۵ سنت پایین‌ترین قیمت دوج کوین باشد، با این حال طبق سناریو کشیده شده در چارت، احتمال اینکه چند بار دیگر قیمت به این حمایت برخورد کند وجود دارد.

  • دوج کوین برای خرید به قیمت‌های ارزنده‌ای رسیده است. اگر قیمت از همین نقطه به سقف تاریخی خود بخواهد برسد سود قابل توجه‌ای حاصل خواهد کرد.
  • در صورت خرید حتما از حد ضرر و مدیریت سرمایه استفاده کنید تا ریسک سرمایه‌گذاری خود را کاهش دهید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا