تحلیل دوج کوین، نزدیک شدن به کلیدی‌ترین حمایت، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، این روز‌ها کم‌ رمق‌تر از کلیت بازار حرکت می‌کند. دوج کوین در حال از دست دادن ارزش در مقابل بیت کوین است. این میم کوین محبوب که روزی سرمدار رشد‌های نجومی بود، اکنون به مهم‌ترین حمایت کلیدی خود نزدیک شده است. باید دید آیا سطح ۵ سنت می‌تواند مانع ریزش بیشتر دوج کوین شود؟ در این صورت می‌توان به حیات این پروژه امید داشت. هم‌اکنون دوج کوین با قیمت ۰.۰۵۸ دلار در حال معامله است. برای بررسی جزئیات بیشتر، با تحلیل دوج کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین از زمانی که سقف ۰.۰۸۹ دلار ثبت کرد، با ریزش همراه است. هیچ رمقی برای صعود دیده نمی‌شود و خریداران کاملا زمین بازی را ترک کرده‌اند. همانطور که قبلا هم انتظار داشتیم این ارز دیجیتال در حال طی مسیر به سمت حمایت ۵ سنت است که می‌تواند کف نهایی دوج کوین باشد، باید دید آیا از این سطح حمایت خواهد شد یا خیر!

اگر از این کف کلیدی حمایت شود، دوج کوین می‌تواند به حرکت ساید خود در این کانال صعودی ادامه دهد. اگر سطح ۵ سنت از دست رود، روند نزولی جدیدی آغاز خواهد شد که دوج کوین را به سطوح پایین‌تر خواهد کشاند. در صورت از دست رفتن حمایت این رمز ارز تمام رشد نجومی دوساله خود را پس خواهد گرفت.

 

تحلیل دوج کوین
تحلیل دوج کوین

 

اندیکاتور RSI نیز با نوسان در محدوده زیر سطح ۵۰ نشان از حضور قوی‌تر خرس‌ها دارد. اگرچه چندین بار نیز با حرکت قیمت واگرایی از خود نشان داده است. با توجه به حرکت فعلی RSI خیلی سیگنال معتبری نمی‌توان برداشت کرد. باید دید در زمان رسیدن و واکنش به سطح ۵ سنت این اندیکاتور چه شمایلی به خود خواهد گرفت.

  • فعلا باید نظاره‌گر بازار بود تا واکنش به حمایت اصلی و تمایل معامله‌گران را مشاهده کرد. انتظار داریم گاو‌ها از این سطح حمایت کرده و مانع ریزش بیشتر شوند اما تا آن زمان فعلا تصمیم قطعی نباید گرفت.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا