تحلیل دوج کوین، بلاتکلیفی بازار، ۲۸ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، این روز‌ها درگیر بلاتکلیفی شده است. در تحلیل دوج کوین خواهیم دید که این ارز دیجیتال همچنان در روند خنثی خود قرار داشته و در حال نوسان است. با وجود اینکه در روز‌های گذشته برخی ار آلتکوین‌ها جهش‌های نسبی خوبی را تجربه کردند اما دوج کوین کم‌رمق مانده است. مسیر آینده دوج کوین چگونه است؟ صعود، نزول یا ادامه حرکت خنثی؟ با بررسی نمودار این ارز دیجیتال همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

همانطور که در تصویر مشخص است، دوج کوین در کانال ساید خودگیر کرده است. انتظار داریم قیمت فعلا در همین کانال نوسان کند و به کف‌سازی خود ادامه دهد. با وجود اینکه این روز‌ها بازار با صعود همراه بوده، اما دوج کوین همچنان قدرت نزول بیشتری نشان داده و احتمال اینکه در روز‌های آینده به سمت حمایت ۵ سنت حرکت کند وجود دارد.

اندیکاتور RSI همچنان با سطح ۵۰ درگیر است. اگر از این سطح پس زده شود، نزول دوج کوین محتمل‌تر خواهد شد. اما RSI موفق به نفوذ به بالای محدوده ۵۰ شود می‌توان به صعود دوج کوین و شکست مقاومت ۸ سنت خوشبین‌ بود.

  • برای خرید دوج کوین عجله نکنید، در صورت نزول فرصت‌های خوبی برای معامله و سرمایه‌گذاری پدید خواهد آمد.
  • معمولا کف‌سازی‌های دوج کوین طولانی مدت و صعود پس از آن قدرتمند است. پس فعلا احتمال حرکت ساید برای دوج کوین بیشتر است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا