تحلیل دوج کوین، تلاش گاو‌ها برای شکست مقاومت، ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

ارزدیجیتال دوج که در تحلیل دوج کوین هفته گذشته دیدیم مدت‌هاست در حال جمع کردن فنر خود و حرکت در محدوده تراکمی است، بالاخره تراکم خود را شکست و با یک حرکت نسبتا قوی همراه شد! این حرکت قوی در جهت صعود به وقوع پیوست، هم‌اکنون گاو‌ها در حال مبارزه برای فتح مقاومت کلیدی ۸ سنت هستند. برخلاف کلیت بازار که در ۳ روز اخیر منفی معامله شدند، دوج کوین در حال صعود و ثبت کندل‌های مثبت است. باید دید که خریداران این میم‌کوین، می‌توانند از سطح این مقاومت گذر کنند یا خیر!

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اگر خریداران دوج کوین بتوانند از سد مقاومت کلیدی ۸ سنت گذر کنند، هدف بعدی شکست خط روند نزولی خواهد بود. این خط روند از سقف تاریخی دوج کوین تا‌کنون با قیمت همراه بوده و بار‌ها باعث ریزش قیمت شده است. اگر گاو‌ها بتوانند از این خط روند رهایی یابند، اوضاع برای این ارز دیجیتال بسیار بهتر از قبل خواهد شد.

اما اگر سناریو مخالف اتفاق افتد و خرس‌ها قدرت را دست بگیرند، امکان ریزش قیمت تا سطوح ۶ و سپس ۵ سنت امکان‌پذیر است.

اندیکاتور RSI و مکدی هر دو تمایل به صعود بیشتر در آنها دیده می‌شود، RSI گارد نزولی خود را حفظ کرده و درحال ورود به محدوده اشباع خرید است. این اقدام می‌تواند انرژی لازم برای عبور از مقاومت کلیدی را بدست آورد. با این حال تا زمانی که این محدوده شکسته نشود، نمی‌شود به‌طور قطع از صعود بیشتر سخن گفت.

  • هم‌اکنون دوج کوین در موقعیت خرید قرار ندارد، تا زمان مشخص نشدن تکلیف قیمت با سطح مقاومت بهتر است صبر کرد.
  • اگر در کف کانال ساید خرید کرده‌اید، می‌توانید به سیو سود فکر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا