تحلیل دوج کوین، جستجوی کف قیمتی، ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

آیا کف قیمت دوج کوین فرا رسید؟ حمایت ۵ سنت که صحبتش را میکردیم می‌تواند مانع ریزش بیشتر دوج کوین شود؟ کف قیمت کجاست؟

در تحلیل دوج کوین هفته‌های گذشته همواره احتمال ریزش تا حمایت ۵ سنت را داده بودیم. حالا زمان آن فرا رسید و این ارز دیجیتال محبوب همراه با ریزش قیمت دیروز بلاخره به قیمت ۵ سنت رسید و فعلا به آن واکنش نشان داده است. با اینکه این ارز دیجیتال چیزی در حدود ۹۰ درصد با سقف تاریخی خود فاصله دارد اما همچنان با قطعیت نمی‌توان گفت اینجا کف قیمت دوج کوین خواهد بود.

 

چارت روزانه دوج کوین
چارت روزانه دوج کوین

 

تثبیت دوج کوین در این محدوده بهترین اتفاق برای دوج است. در این صورت دوج کوین وارد فاز کف‌سازی برای صعود آینده خواهد شد. در صورت شکست حمایت ۵ سنت اوضاع برای این ارز دیجیتال محبوب بسیار نگران کننده خواهد شد.

اندیکاتور RSI با قدرت وارد فاز اشباع فروش شده، حضور RSI از این محدوده می‌تواند به قدرت گرفتن فروش‌ها کمک کند. اما خروج زودهنگام آن می‌تواند باعث تثبیت قیمت بالای حمایت شود.

  • برای خرید بهتر است کمی صبر کنید تا قیمت واکنش خود را به حمایت ۵ سنت مشخص کند.
  • در صورت خرید حتما از حد ضرر استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا