تحلیل دوج کوینتحلیل

تحلیل دوج کوین، ضعف خریداران، ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین حتی در روز‌های سبز بازار نیز با ضعف خریداران مواجه بود. زمانی که بسیاری از ارز‌ها حتی بیش از ۲۰ درصد رشد کردند. دوج کوین تنها به یک ثبات نسبی تن داد! حال اما باری دیگر با فشار فروش مواجه شده و در حال ثبت یک کندل قرمز روزانه است. احتمالا این ارز دیجیتال به سمت کف حمایت ۵ سنت خود حرکت کند. باید دید واکنش گاو‌ها به آن سطح چه خواهد بود. هم‌اکنون قیمت دوج کوین در حدود ۶ سنت معامله شده است. برای مطالعه جزئیات بیشتر از تحلیل دوج کوین، تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

در تصویر به وضوح ضعف خریداران را می‌توان دید، خرس‌ها کاملا مسلط به معاملات بوده و تمایلات نزولی بیشتر است. اگر دوج کوین به سطح ۵ سنت برسد و با فشار خرید مواجه شود، می‌توان آن سطح را کف نهایی این رمز ارز در نظر گرفت. در این صورت بهترین فرصت‌ برای خرید و سرمایه‌گذاری به وجود خواهد آمد.

 

تحلیل دوج کوین
تحلیل دوج کوین

 

در صورتی که خرس‌ها قدرت بیشتری بگیرند و سطح ۵ سنت را نیز به سمت پایین بشکنند، اوضاع برای این رمز ارز خوب نخواهد شد و دوج کوین می‌تواند به قیمت‌های بیش از ۲ سال قبل خود بازگردد.

اندیکاتور RSI نیز کاملا نزولی نشان می‌دهد. به سطح ۵۰ پول بک زده و باری دیگر نزولی شده است. حرکت نزولی RSI قطعا به افزایش فشار فروش کمک خواهد کرد.

  • برای خرید دوج کوین عجله نکنید، در صورت واکنش به سطح ۵ سنت فرصت‌ مناسبی برای سرمایه‌گذاری به وجود خواهد آمد.
  • در صورت خرید دوج کوین حتما از حد ضرر استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۲ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا