تحلیل دوج کوین، ادامه حرکت خنثی، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

دوج کوین، ارز دیجیتال محبوب مدت‌هاست که کاملا منطبق با تحلیل در حال حرکت است. این ارز دیجیتال که در تحلیل دوج کوین قبلی به سطح مقاومت ۸ سنت رسیده بود، طبق انتظار به آن واکنش نشان‌داد و با ریزش همراه شد. همانطور که قبل‌تر‌ها گفته بودیم انتظار داریم دوج کوین در این محدوده وارد فاز کف‌سازی شود و حرکت ساید خود را آغاز کند.

 

نمای روزانه دوج کوین
نمای روزانه دوج کوین

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دوج کوین در حال حرکت به سمت لمس دوباره حمایت ۵ سنت است. انتظار داریم این روند تا محدوده حمایت ۵ سنت ادامه پیدا کند. همچنین فعلا انتظار شکست این حمایت را نداریم، این سطح می‌تواند کف نهایی دوج کوین باشد.

سناریو احتمالی حرکت ساید بین دو سطح ۵ و ۸ سنت است. این حرکت ساید می‌تواند فنر قیمتی را جمع‌کرده تا صعود‌های آینده راحت‌تر اتفاق اوفتد.

اندیکاتور RSI پس از تلاش برای عبور از سطح ۵۰ پس زده شده و گارد نزولی گرفته است. ممکن است کف قیمتی آینده RSI با نمودار قیمت واگرایی نشان‌دهد که نشانه مثبتی خواهد بود.

  • فعلا دوج کوین در موقعیت خرید قرار ندارد، برای خرید بهتر است تا تثبیت قیمت که احتمالا سطح ۵ سنت خواهد بود صبر کنید.
  • خرید در سطح ۵ سنت با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه کم ریسک خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا