تحلیل دوج کوینتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل دوج کوین، نزدیک‌ شدن به کف قیمت، ۱۹ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، هفته‌های گذشته را با حرکت خنثی به سپردی کرده است. فعلا این رمز ارز در یک اغما به سر می‌برد که نه تمایلی به صعود دارد نه نزول. با این حال نوسانات در حال نزدیک شدن به کف‌ حمایت ۵ سنت دارد که اگر دوج کوین از این سطح حمایت شود، احتمال دارد که سطح ۵ سنت را به کف نهایی خود و هدف روند نزولی یک ساله تبدیل کند. در این صورت می‌توان به آینده این رمز ارز امیدوار شد. هم‌اکنون دوج کوین با قیمت ۰.۰۵۹ دلار در حال معامله است. با ادامه تحلیل دوج کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

انتظار داریم این حرکت ساید که در مناطق میانی کانال ساید بزرگتر شکل گرفته، با حرکت قوی به پایان رسد. اگر این حرکت به سمت صعود باشد، دوج کوین برای شکست خط روند نزولی تاریخی خود اقدام خواهد کرد. اما اگر این حرکت نزولی باشد قیمت حمایت ۵ سنت را لمس خواهد کرد. حمایتی که از اعتبار بالایی برخوردار است.

اگر سطح ۵ سنت از دست رود، اوضاع برای این رمزارز وخیم خواهد شد و احتمال افزایش فشار فروش هیجانی بالا خواهد رفت.

 

تحلیل دوج کوین
تحلیل دوج کوین

 

اندیکاتور RSI گویا تمایل به نزول را بیشتر در خود نشان می‌دهد. این نمودار به زیر سطح ۵۰ کشیده شده و در حال تکمیل پول بک است. اگر RSI خود را زیر سطح ۵۰ تثبیت کند، احتمالا سنگینی معاملات به سمت فروش رود قیمت برای لمس حمایت کلیدی خود حرکت کند.

 

  • سطح ۵ سنت، در صورت تثبیت و حمایت خریداران، مناسب برای سرمایه‌گذاری بلند مدت یا حتی معاملات کوتاه مدتی است. در این صورت با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه می‌توانید به خرید دوج کوین فکر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا