تحلیل دوج کوین، کاهش حجم معاملات، ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، این روز‌ها با کاهش حجم معاملات چشمگیری مواجه شده و نوسانات آن به کمترین میزان ممکن است رسیده است. چیزی در حدود ۱۲ روز است که دوج کوین عملا نوسان نکرده و در یک قیمت ثابت ایستاده است. این کاهش چشمگیر معاملات در نهایت می‌تواند منجر به یک حرکت ناگهانی شود. اگر درنهایت خریداران پیروز میدان باشند، دوج کوین می‌تواند از سد مقاومت ۸ سنت خود گذر کند. با تحلیل دوج کوین در ادامه مطالب همراه ما باشید.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

نشانه‌ای مبنی بر اینکه این فشردگی چه زمان و به کدام جهت پایان خواهد یافت وجود ندارد. دوج کوین در نقطه کوری قرار گرفته که چاره‌ای جز نظاره‌گر بودن پیش پای معامله‌گر نگذاشته است. اگر شما نیز به معامله یا سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال علاقه‌مند هستید بهتر است فعلا نظاره‌گر بازار باشید.

در این بین اندیکاتور RSI اوضاع بهتری از خود نشان‌داده است. همچنان بالای سطح ۵۰ خود را تثبیت کرده نشان دهنده حضور خریداران در بازار است. اگر در لحظه کنونی باری دیگر به سمت لمس سطح ۵۰ متمایل شده اما  اگر موفق به حرکت به سمت بالا شود، می‌تواند به بهتر شدن اوضاع دوج کوین کمک کند.

سطوح مقاومت و حمایت دوج کوین به شرح زیر است:

  • مقاومت: ۸ سنت
  • حمایت: ۵ سنت

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا