تحلیل دوج کوین، قدرت گرفتن فروشندگان، ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

میم کوین محبوب دوج کوین همچنان بر اساس تحلیل هفته‌های گذشته در حال نوسان است. دوج کوین هم‌اکنون بر روی یکی از مهم‌ترین سطوح حمایتی خود ایستاده اما فروشندگان در تلاش برای شکست سطح و رسیدن به قیمت ۵ سنت هستند. محدوده ۵ سنت می‌تواند مهم‌ترین سطح حمایتی دوج کوین و به نوعی کف قیمتی آن باشند.

 

تایم فریم روزانه دوج کوین
تایم فریم روزانه دوج کوین

 

در تصویر ۲ سناریو احتمالی برای آینده دوج کوین آورده شده است. سناریو زرد رنگ در یک ماه گذشته معتبر بوده و همچنان نیز معتبر است. اما احتمال به وقوع پیوستن سناریو سفید رنگ نیز بالاست. در هر صورت دوج کوین حرکتی غیر از این دو سناریو نمی‌تواند بکند و احتمال صعود بلند مدت نیز در حال حاضر دیده نمی‌شود.

اندیکاتور RSI در دوج کوین مانند دیگر رمز‌ارز‌ها یک واگرایی در موج‌های انتهایی نمودار تشکیل داده است. این واگرایی نشانه مثبتی برای قیمت بوده و ممکن است به حفظ حمایت کنونی ۸ سنت کمک کند.

  • برای سرمایه‌گذاری در دوج کوین حتما از خرید پله‌ای استفاده کنید.
  • رعایت حد ضرر از مهم‌ترین نکات سرمایه‌گذاری است.
  • احتمالا کف‌سازی دوج کوین چیزی بیش از انتظار طولانی شود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا