تحلیل دوج کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل دوج کوین، ادامه نزول؟ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، تحلیلی شبیه به کلیت بازار دارد، هفته گذشته نزولی اما این هفته در حال استراحت است. فعلا نزول‌ها توقف یافته و حرکتی ساید به وجود آمده است. دوج کوین نیز همچنان فضا برای ریزش بیشتر در خود دارد، کف کانال ساید مانند مغناطیسی قیمت را به سمت خود جلب می‌کند. پس احتمال بالا به سمت نزول و لمس حمایت ۵ سنت است. قیمت دوج کوین در حال حاضر ۶.۳ سنت است که ریزشی ۲۸ درصدی را در هفته گذشته تجربه کرد. با ادامه تحلیل دوج کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

همانطور که گفتیم و در تحلیل دوج کوین نیز مشخص است. تمایل به نزول کاملا دیده می‌شود. پس اگر فعلا قصد خرید دارید، بهتر است تا مشاهده همایت ۵ سنت صبر کنید. اوردر‌های بسیاری در آن محدوده ثبت شده که می‌تواند قیمت را به سمت خود بکشد.

حمایت ۵ از پتانسیل کافی برای تبدیل شدن به کف نهایی دوج کوین برخوردار است. اگر این سطح از دست برود اوضاع خوبی در انتظار این ارز دیجیتال نخواهد بود.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اندیکاتور RSI نیز در سطح ۵۰ را از ست داده و درحال تکمیل پول بک است. تایید پول بک راه را برای ریزش بیشتر تا محدوده اشباع فروش باز خواهد کرد. در این صورت قدرت فروشندگان بازار نیز بیشتر خواهد شد. نشانه‌های RSI نیز مانند دیگر موارد تحلیلی از احتمال بیشتر نزول صحبت می‌کند.

  • برای خرید دوج کوین عجله نکنید، بهترین فرصت خرید در کف حمایت ۵ سنت پدید خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا