تحلیل دوج کوینتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل دوج کوین، هجوم ناگهانی خریداران، ۱۳ مهر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، با کندل روزانه قدرتمندی مواجه شده است. هرچه این رمز ارز در ماه گذشته کم رمق معامله شد، امروز با قدرت خریداران رو در رو شده است. دوج کوین که با رشد ۸ درصدی همراه است، در حال طی مسیر به سمت مقاومت کلیدی ۸ سنت خود است. هرچند قبل از آن مقاومت خط روند نزولی تاریخی خود را نیز سر راه دارد. اگر دوج کوین موفق شود از سد این مقاومت‌ها گذر کند، اوضاع برای این ارز دیجیتال امیدوار کننده خواهد شد و دوج کوین می‌تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند. برای بررسی دقیق‌تر با ادامه تحلیل دوج کوین همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، قدرت خوبی توسط خریداران در دوج کوین به وجود آمده است. همچنین گفتیم که این رمز ارز به سمت خط روند نزولی تاریخی خود در حال حرکت است. اگر دوج کوین بتواند از سد این مقاومت و همچنین سطح کلیدی ۸ سنت گذر کند، ممکن است فشار خرید افزایش یافته و روند صعودی جدیدی آغاز شود.

 

تحلیل دوج کوین
تحلیل دوج کوین

 

اندیکاتور RSI نیز همراه با کندل صعودی امروز، شدیدا صعودی شده و نشان‌گر افزایش قدرت گاو‌ها است. انتظار داریم این نوسانگر نما به افزایش مامنتوم صعودی ادامه پیدا کند. همچنین نوسانات آن بالای سطح ۵۰ ادامه پیدا کند. در این گاو‌ها قدرت خود را در زمین بازی حفظ خواهند کرد.

  • برای خرید دوج کوین عجله نکنید، در صورت شکست مقاومت‌های ذکر شده فرصت‌های کم ریسکی برای سرمایه‌گذاری به وجود خواهد آمد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا