تحلیل دوج کوین، شروع فاز کف‌سازی؟ ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال محبوب دوج کوین، کاملا مطابق تحلیل دوج کوین در هفته‌های گذشته در حرکت است. این ارز دیجیتال هفته گذشته به سطح مقاومت ۸ سنت برخورد کرد و باری دیگر با حرکت نزولی همراه شد. هرچند که این حرکت قابل پیشبینی بود. انتظار داریم دوج کوین وارد حرکت ساید (خنثی) شده و کف‌سازی خود را در این محدوده شروع کند.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

شروع فاز کف‌سازی و حرکت خنثی بهترین سناریو برای دوج کوین در بازار نزولی است. باتوجه به رشد‌های شارپی دوج کوین در سال ۲۰۲۰ در صورتی که حمایت ۵ سنتی از دست برود این ارز دیجیتال می‌تواند ریزش‌های شدید‌تری را مشاهده کند. با این حال احتمال تثبیت دوج کوین بالای حمایت ۵ سنت بسیار بالاست.

اندیکاتور RSI نیز در تایم‌فریم‌های هفتگی و روزانه، نسبتا اوضاع خوبی دارد. RSI روزانه در تلاش برای نفوذ به سطح بالای ۵۰ است. این اتفاق به تثبیت دوج کوین کمک شایانی خواهد کرد.

به هرحال فعلا این ارز دیجیتال محبوب در موقعیت خرید قرار ندارد، در این شرایط نظاره‌گر بودن بهترین فعالیت است.

  • خرید دوج در صورت لمس دوباره حمایت ۵ سنت، با رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه، می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا