تحلیل دوج‌کوین، ادامه حرکت ۵۵ روزه، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج‌کوین، چیزی در حدود ۵۵ روز است که در یک روند خنثی گیر افتاده است. نوسانات بسیار کاهش یافته و معامله‌گران را دچار سردرگمی کرده است. در پی این سردرگمی حجم معاملات نیز بسیار کاهش پیدا کرده است. سطوح عرضه و تقاضا اصلی دوج کوین متشکل از حمایت ۵ سنت و مقاومت ۸ سنت است. همانطور در تحلیل دوج‌‎کوین ماه‌های گذشته گفتیم انتظار داریم قیمت در همین محدوده نوسان برای مدتی طولانی نوسان کند.

در شرایط کنونی بازار حرکت‌های شارپی برای این ارز دیجیتال کاملا بعید است.

 

نمودار روزانه دوج کوین
نمودار روزانه دوج کوین

 

اگر به حرکت قیمت در یک ماه گذشته توجه‌کنید، چیزی جز فشردگی قیمت مشاهده نخواهید کرد. این فشردگی می‌تواند با یک حرکت نسبتا قوی پایان یابد. با این حال انتظار نداریم که این حرکت قوی منجر به خروج قیمت از کانال ساید خود که متشکل از سطوح ۵ سنت و ۸ سنت شود. حرکت ساید دوج کوین بین دو سطوح می‌تواند برای مدت‌ طولانی‌تر ادامه یابد.

اندیکاتور RSI نیز در یک ماه گذشته حرکتی خنثی از خود نشان داده است. گاهی به بالای سطح ۵۰ نقوذ می‌کند و دوباره به زیر این سطح می‌رسد. این حرکت خنثی نیز نشان از بلاتکلیفی معامله‌گران دارد. هم‌اکنون نمی‌توان داده خاصی از RSI دوج کوین استخراج کرد.

  • اگر سرمایه‌گذار دوج کوین هستید، در شرایط کنونی، نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم است. در شرایط بلاتکلیفی نه فروش منطقی است و نه خرید.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا