اخبار آلت‌کوین‌ها

تاثیر نهنگ ها بر دوج کوین

قدرت نهنگ ها بر روی قیمت Dogecoin

طبق داده‌های اخیر از دسته رسمی توییتر WhaleStats، دوج کوین بازگشته است تا به یکی از فعال‌ترین دارایی‌های خریداری شده توسط نهنگ‌های BSC تبدیل شود زیرا قیمت آن برای حرکت بزرگ بعدی تثبیت می‌شود. داده‌های IntoTheBlock همچنین ممکن است نشان دهد که نهنگ‌های Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۴ درصدی در تراکنش‌های بزرگ همراه بوده‌اند.

اوج تراکنش‌های بزرگ اغلب با افزایش فعالیت بازیگران نهادی یا نهنگ‌هایی که در حال خرید یا فروش هستند، همراه است. طبق گفته IntoTheBlock، ارزش این تراکنش ها بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار است.

 

جفت معاملاتی New Doge در OKX فهرست شده است

صرافی ارزهای دیجیتال OKX از فهرست شدن یک جفت معاملاتی جدید Dogecoin به نام DOGE/USDC در بازارهای معاملات نقدی خود خبر داده است.

طبق این انتشار، انتظار می‌رود معاملات نقدی برای DOGE/USDC در ۲۳ می ۲۰۲۲ آغاز شود. همانطور که در CoinMarketCap مشاهده شد، Dogecoin در زمان انتشار با ۳.۷۶% افزایش به ۰.۰۸۷ دلار معامله شد.

Dogecoin از پایین ترین سطح ۰.۰۸۲ دلار در ۲۱ می افزایش یافت و با حمایت قابل توجهی در این سطح کلیدی، امروز به بالاترین سطح ۰.۰۸۸ دلار رسید، بنابراین برای سومین روز متوالی در رنگ سبز قرار گرفت. این بازگشت زمانی اتفاق افتاد که Dogecoin در اوایل ماه مه متحمل ضررهای قابل توجهی شد و تا ۰.۰۶۵ دلار کاهش یافت.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا