اخبار آلت‌کوین‌ها

ورود دوج کوین “POA” به Binance

به گفته DogeDesigner ، متخصص UX/UI و طراح گرافیک در بنیاد Dogecoin، «اثبات دارایی‌ها» برای Dogecoin ممکن است به زودی به دنبال تلاش مداوم جامعه برای آن در Binance ارائه شود. “Proof of Assets” کیف پولی است که باید دارای تعداد مساوی دوج کوین واقعی باشد که با عرضه BSC-Doge مطابقت داشته باشد که در تمام مدت بایننس در دسترس نبوده است.

به گفته cz_binance@، اثبات دارایی برای Dogecoin به زودی در Binance منتشر خواهد شد. این یک پیروزی بزرگ برای #DogeArmy است. همانطور که قول داده بودم، https://t.co/DsN2V68BHw را نابود خواهم کرد و کمپین ۶۹ روزه را به محض اینکه دارایی ها در وب سایت آنها فهرست شد متوقف می کنم.

طبق داده‌های bscscan، بیش از ۶۴۹۱۳۲ آدرس BSC-DOGE را در شبکه BSC نگه می‌دارند. «اثبات دارایی» در زمینه سایر ارزهای دیجیتال مانند LTC، ADA و XRP که در حال حاضر در بایننس در دسترس هستند نیز اعمال می‌شود. “اثبات دارایی ها” نشان دهنده رفتارهای زنجیره ای BToken و دارایی های توکن بومی قفل شده است. یک نشانه می تواند در هر دو شبکه گردش کند و از طریق یک مکانیسم ارتباطی زنجیره ای بین آنها به صورت دو طرفه جریان یابد. گردش کل یک توکن باید در دو شبکه مدیریت شود، به عنوان مثال، کل عرضه مؤثر یک توکن باید مجموع کل عرضه مؤثر توکن در هر دو BSC و BC باشد.

 

دوج کوین در میان نهنگ ها با قیمت ۰.۰۸ دلار معامله می شود

طبق آمار WhaleStats ، Dogecoin یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در بین ۱۰۰۰ نهنگ برتر BSC در ۲۴ ساعت گذشته است. ارز رمزنگاری شده میم همچنین در بین ۱۰۰ نهنگ برتر BSC در میان پر خریدترین توکن ها و پرکاربردترین قراردادهای هوشمند قرار می گیرد.

در میان بی ثباتی مداوم بازار، Dogecoin در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۳ درصد کاهش یافته است. پس از حضور ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در برنامه «شنبه‌شب زنده»، دوج کوین در ۸ می به ۰.۷۳ دلار رسید. قیمت Dogecoin متعاقبا کاهش یافت و بهبود نیافت.

با قیمت فعلی ۰.۰۸ دلار، Dogecoin نسبت به رکورد تاریخی خود در می ۲۰۲۱، ۸۸.۲۱ درصد کاهش یافته است و از نظر ارزش بازار به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه بندی می شود. در مقابل، Dogecoin همچنان مورد توجه ایلان ماسک قرار می‌گیرد، او بار دیگر اظهار داشت که تقلید بیت کوین در توییت اخیر پتانسیل تبدیل شدن به یک ارز را دارد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا