اخبار آلت‌کوین‌ها

سودآوری Dogecoin تا ۵۳٪ افزایش می یابد

بر اساس داده‌های IntoTheBlock ، سودآوری بزرگترین ارز دیجیتال میم، Dogecoin (DOGE)، پس از کاهش قیمت‌ها در اوایل ماه مه به زیر ۵۰ درصد، اندکی به ۵۳ درصد افزایش یافته است. همچنین، سیگنال‌های زنجیره‌ای نشانه‌های صعودی را برای بزرگترین ارز رمزنگاری میم به دنبال آخرین افزایش سودآوری و تمرکز دارندگان نشان می‌دهند. بر اساس ترکیب دارندگان IntoTheBlock بر حسب زمان، «هدلرهای Dogecoin»، با اشاره به آدرس‌هایی که بیش از یک سال است که Dogecoin را در اختیار دارند، در حال حاضر ۶۲ درصد است. در حال حاضر، ۳۳٪ از آدرس ها دارایی را برای یک سال نگه داشته اند، در حالی که ۴٪ دارایی های خود را به زحمت کمتر از یک ماه نگه داشته اند. تعداد بیشتری از دارندگان Dogecoin که دارندگان میان مدت و بلندمدت هستند ممکن است نشان دهد که Dogecoin ممکن است شاهد فشار خرید از سوی این کلاس بوده باشد.

 

تحولات اخیر Dogecoin

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، TAG Heuer، یک ساعت ساز سوئیسی لوکس، اعلام کرده است که اکنون ارزهای رمزنگاری شده “شامل Dogecoin” را به عنوان پرداخت از طریق مشارکت با BitPay می پذیرد. TAG به مشتریان اجازه می دهد تا حداکثر ۱۰۰۰۰ دلار در هر تراکنش، بدون نیاز به حداقل هزینه برای ارزهای دیجیتال. در اوایل هفته، پلتفرم معاملات سهام Robinhood اعلام کرد که کیف پول جدید غیرحضوری «Robinhood 3» به کاربران این امکان را می‌دهد تا کلیدهای رمزنگاری خود را نگه دارند، بازدهی کسب کنند و ارزهای دیجیتال از جمله توکن‌های غیرقابل تعویض را بدون پرداخت هزینه‌های شبکه مبادله یا مبادله کنند. این ممکن است به این معنی باشد که صاحبان Dogecoin در Robinhood به زودی قادر خواهند بود بدون هیچ هزینه‌ای با Dogecoin معامله یا مبادله کنند.

 • The top 4000 #BSC whales are hodling
 • $۱۸۹,۹۵۴,۳۵۲ $GMT
 • $۹۲,۰۵۵,۷۳۱ $
 • AVAX $63,073,777 $DOME
 • $۲۸,۳۹۶,۴۲۶ $DOGE
 • $۲۷,۸۱۴,۵۱۹ $TRX
 • $۲۴,۱۰۷,۲۸۷ $MATIC
 • $۲۳,۸۲۶,۸۰۴ #MetaWar
 • $۲۰,۲۶۹,۵۵۸ $DOT
 • Whale leaderboardhttps://t.co/CnPsLVEsdP pic.twitter.com /cLtNSDJaMT
 • WhaleStats – 1000 فهرست ثروتمند برتر BSC (@WhaleStatsBSC) 19 مه ۲۰۲۲

 

Dogecoin یکی از ۱۰ دارایی برتر برای ۴۰۰۰ نهنگ برتر BSC است که در حال حاضر ۲۸,۳۹۶,۴۲۶ دلار ارزش DOGE را در اختیار دارند.

در زمان انتشار، Dogecoin با کاهش ۱.۸۳ درصدی در ۰.۰۸۴ دلار معامله می شد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا