آیا ادغام دوج کوین و توییتر نزدیک است؟

توییت‌های ایلان ماسک بار دیگر جامعه دوج کوین و ارزهای دیجیتال را از حدس و گمان‌ها پر کرده است. همین پریروز بود که او در توییتر فاش کرد که نام توییتر را به X تغییر داده است. به همین دلیل ممکن است دوج کوین به زودی وارد توییتر شود.

 

ورود دوج کوین به توییتر

ایلان ماسک در توییتی گفت:

ما در ماه‌های آینده، دنیای مالی را به توییتر اضافه خواهیم کرد.

با این افشاگری، نام توییتر و لوگوی پرنده نمادین آن باید کنار گذاشته می‌شد، زیرا دیگر با هویت مالی جدید ماسک همخوانی نداشت.

این اتفاق جامعه رمزارز را با یک سوال مواجه کرد: آیا تبدیل توییتر به “X” می‌تواند راه را برای ادغام با Dogecoin هموار کند؟

پس از تغییر نام تجاری به X، ماسک لوکیشن خود را در توییتر به “𝕏Д تغییر داد که باعث گمانه زنی‌ها شد. “𝕏” به وضوح نشان دهنده برند جدید “X” است، در حالی که “Д می‌تواند نشان دهنده نماد نمادین Dogecoin باشد. 

منبع: bitcoinist.com

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا