اخبار آلت‌کوین‌ها

سقوط ۹۰ درصدیه Dogecoin

Dogecoin ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده میم، ۹۰ درصد از اوج قیمتی که در تاریخ ۹ می ثبت شده بود، سقوط کرده است، روزی که ایلان ماسک میزبان برنامه کمدی آمریکایی «Saturday Night Live» در اواخر شب بود.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، ارزش بازار Dogecoin در آستانه این رویداد پرهیاهو از ۹۰ میلیارد دلار گذشت و از جنرال موتورز ارزشمندتر شد.

اولین میزبانی SNL ماسک به یک “رویداد خبری فروش” ختم شد: Dogecoin حدود ۴۰٪ از قیمت خود را در عرض چند ساعت از دست داد.

با وجود اینکه شرکت‌های معروفی مانند گوچی و تسلا به سمت پذیرش معروف‌ترین تقلید بیت کوین در جهان حرکت کردند، از آن زمان تاکنون بهبود نیافته است.

اوایل امروز، Dogecoin یک صفر به برچسب قیمت خود اضافه کرد و در جریان فروش عمده دیگری در بازار ارزهای دیجیتال که به دلیل سقوط مداوم Terra آغاز شد، تا ۰.۰۷ دلار کاهش یافت.

در زمان انتشار، میم کوین پس از بهبود بیش از ۲۹ درصدی از پایین ترین سطح اخیر ، در صرافی بایننس ۰.۰۹۲۱ دلار تغییر می کند.

با وجود عملکرد ضعیف خود در سال ۲۰۲۲، Dogecoin ارتباط خود را از دست نداده است. در واقع، ارز دیجیتال جوک در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در میان فروش اخیر دوباره ظاهر شد. ارزش Dogecoin در حال حاضر ۱۲ میلیارد دلار است که آن را از شرکت های معروفی مانند Zillow و ASUS بزرگتر می کند.

لارنس مک دونالد، رئیس سابق استراتژی کلان در غول بانکداری فرانسوی Societe Generale Group، به این نتیجه رسیده است که رشد Dogecoin صرفاً ناشی از نقدینگی مازاد فدرال رزرو بوده است.

انتظار می رود فدرال رزرو نرخ بهره کوتاه مدت را تا ۳ درصد افزایش دهد و فشار بیشتری بر دارایی های ریسک وارد کند. آمارهای تورمی بالاتر از حد انتظار که اوایل امروز گزارش شد، بانک مرکزی را برای ادامه سیاست پولی جنگ طلبانه خود بیشتر تشویق می کند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا