خالق Dogecoin دیگر ایلان ماسک را دوست ندارد

خالق Memecurrency معروف Dogecoin و حامی سرشناس تسلا و مدیرعامل اسپیس ایکس، ایلان ماسک، در جدیدترین توییت خود به طعنه نوشت که دیگر این کارآفرین را دوست ندارد زیرا رسانه ها در مورد او چیزهای بدی می گویند. مقالاتی که ماسک را پس از توافق ناموفق توییتر هدف قرار دادند.

 

خالق Dogecoin می گوید که دیگر ایلان ماسک را دوست ندارد (البته که دوست دارد)

توییت او پاسخی بود به پست حساب کاربری Whole Mars Catalog که بیان می‌کرد در حال نوشتن مقاله‌ای درباره افرادی است که تسلا را خریداری کرده‌اند زیرا ایلان ماسک را دوست دارند. این حساب مشخص نکرده است که موضوع سهام تسلا است یا خودروی واقعی.

 

سازنده دوج کوین گفت:

من قبلا ایلان ماسک را دوست داشتم، اما رسانه ها شروع به گفتن چیزهای بدی درباره او کردند و دوست نداشتن او در جامعه رایج شد، بنابراین برای حفظ اعتقادم باید او را هم دوست نداشته باشم. من تمام تصمیمات خرید خود را بر اساس میزان اهمیت رفتار مدیر عامل شرکت بر اساس رسانه ها می گیرم.

 

ایلان ماسک سریع وارد این تاپیک شد و نظر خود را در مورد این وضعیت بیان کرد و اظهار داشت:

رسانه ها سوگیری منفی شدیدی دارند و بیشتر برای جلب کلیک و توجه بیشتر کاربران کار می کنند. او همچنین افزود که متأسفانه، کلیک های زیادی ایجاد می کنند.

 

ماسک معتقد است که این روایت در چرخه‌های متعددی حرکت می‌کند و به محض اینکه کاربران از ارائه ترافیک به وب‌سایت‌هایی که مقاله‌های یادشده را منتشر می‌کنند، متوقف شوند، نفرت رسانه‌ای نسبت به او پایان خواهد یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا