اخبار هک و امنیتاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

انتقاد خالق Dogecoin از مارک کوبان

جکسون پالمر مارک کوبان و دیگر سرمایه‌گذاران را به دلیل تبلیغ طرح کلاهبرداری ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار داد. جکسون پالمر، یکی از خالقان Dogecoin، با کلمات تندی برای صنعت کریپتو، جامعه و تأثیرگذاران آن بازگشته است. این بار او به دنبال مارک کوبان است!

 

کلاهبرداری ارزهای دیجیتال و مارک کوبان

پالمر در مصاحبه‌ای با Business Insider گفت که فکر نمی‌کند کوبان از کلاهبرداری‌ها سود برده باشد. او توضیح داد که مارک کوبان به عنوان یک سلبریتی برای تبلیغ این چیزها دستمزد نمی‌گیرد. او در واقع به نوعی تلقین شده است که باور کند این چیزها درست هستند.

 

پالمر یکی از دو طراح پشت Dogecoin بود، یکی از ۱۵ ارز دیجیتال برتر که محبوبیتی نسبی در بین عموم به دست‌آورد و ایلان ماسک آن را تحسین کرد.

 

از قضا، او و همکارش، بیلی مارکوس، در ابتدا این سکه را به عنوان تمسخر غیرمنطقی سفته‌بازی که در سرمایه‌گذاری رمزارزها نفوذ می‌کند، طراحی کردند. در حالی که مارکوس همچنان از جامعه کریپتو با نگرش آرام‌تر نسبت به فضا استقبال می‌کند، پالمر سال‌ها از نفرت آشکار نسبت به این فضا حمایت کرده است.

 

درباره دوج کوین بیشتر بدانید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا