تحلیل هفتگی دوج کوین (Doge) ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

با ریزش کلی بازار ارز دیجیتال تقریبا تمامی ارز‌ها در این ریزش با بیت کوین همراه بودند. دوج کوین که با وجود اخبار خوبی که در پشت خود دارد نیز کاهشی قابل توجه را تجربه کرده است. در تحلیل دوج کوین یک راست به سراغ تایم فریم هفتگی می‌رویم تا از نمای بزرگ‌تر تحلیل بهتری ارائه دهیم.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، دوج کوین به یک سطح مهم حمایتی رسیده است. احتمال اینکه این سطح یک ترمز موقت باشد و تا حدی از ریزش بیشتر جلوگیری کند وجود دارد. در هر‌صورت کف واقعی دوج کوین را در قیمت ۵ سنت می‌توان یافت. محدوده ۵ سنت می‌تواند به‌عنوان بهترین قیمت برای انباشت نهنگ‌ها و کف سازی این ارز دیجیتال محبوب عمل کند.

 

تحلیل تایم فریم هفتگی دوج کوین
تحلیل تایم فریم هفتگی دوج کوین

 

با توجه به قدرت نزولی و کندل قوی هفتگی، همچنین نزول اندیکاتور استوکاستیک به محدوده قدرت فروش ( اشباع فروش استوکاستیک تاثیری برعکس دارد) انتظار دوج کوین ۵ سنتی دور از ذهن نیست.

در تایم فریم هفتگی یک خط روند بلند مدتی می‌توان یافت که قدمتی تقریبا دو ساله دارد. شاید برخورد قیمت به این خط روند نقطه شروع حرکت صعودی جدید دوج کوین باشد. تا قبل از آن این ارز دیجیتال نیاز طی کردن مرحله انباشت و کف سازی دارد. با وجود تایم فریم هفتگی این مرحله کف سازی می‌تواند در حدود یک سال طول بکشد.

 

پیشنهاد

اگر قصد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دوج کوین دارید، بهتر است فعلا دست نگهدارید. احتمال دید قیمت ۵ سنت برای دوج کوین بسیار بالاست. خرید پله‌ای نیز همواره یک راهکاری مفید برای کاهش ریسک معاملات بوده و مدیریت سرمایه تنها راه ماندگاری در بازار است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا