تحلیل هفتگی دوج‌کوین (Doge) ۳ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال دوج کوین، طبق تحلیل هفته گذشته در حرکت است. هم‌اکنون دوج کوین به سطح حمایت کلیدی خود در قیمت ۰.۰۸ سنت رسیده است. این سطح تا‌کنون موفق به توقف نزول شده است اما هم‌چنان دوج کوین پتانسیل رسیدن به سطح ۰.۰۵ دلار دارد. 

 

تایم فریم روزانه دوج کوین
تایم فریم هفتگی دوج کوین

 

این ارز دیجیتال که در سال ۲۰۲۰ با رشد چشمگیر خود توجه همگان را جلب کرده بود، چیزی در حدود یک سال است که درگیر روند نزولی شده است. روند نزولی که همچنان قدرت از خود نشان‌داده است، پتانسیل رسیدن به سطح ۵ سنتی را دارد. پیشبینی می‌شود دوج کوین در محدوده ۵ سنت وارد فاز انباشت و کف‌سازی شود تا بتواند فنر خود را برای صعود بعدی جمع کند. با توجه به صعود و اصلاح قوی انتظار می‌رود فاز کف سازی دوج کوین نیز طولانی مدت باشد. 

سناریو احتمالی در تصویر آمده است. هرچند با توجه به اینکه حمایت کنونی فعلا مانع از ریزش شده است، احتمال دیدن چند کندل سبز و یک صعود موقت وجود دارد.

  • اگر قصد خرید دوج‌کوین دارید خرید پله‌ای بهترین کم‌ریسک‌ترین انتخاب است. یک پله در قیمت فعلی و یک پله در حمایت ۵ سنت می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی باشد.
  • دوج کوین به‌دلیل حواشی زیادی که دارد همواره یک سرمایه‌گذاری ریسکی به حساب میاید، هیچ وقت کل سرمایه خود را در دوج کوین سرمایه‌گذاری نکنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا