تحلیل دوج کوین، همچنان داخل مثلث، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت دوج کوین در یک مثلث دارد. زمان تصمیم‌گیری دوج کوین به زودی فرا می‌رسد. آیا دوباره دوج کوین از مقاومت هفتگی خودش برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

تحلیل دوج کوین نشان می‌دهد که در حال حاضر قیمت ۰.۰۸۱۵ دلار را نشان می‌دهد. این درحالی است که کف هفته گذشته ۰.۰۷۶۲ دلار بود و این قیمت باعث افزایش قیمت دوج کوین شد. حال باید منتظر افزایش قیمت دوج کوین در طول هفته جاری باشیم.

تحلیل دوج کوین هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین از کف ۰.۰۷۶۲ دلاری هفته گذشته افزایش یافت و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۸۱۶ دلار معامله می‌شود. دوج کوین از حمایت هفتگی خود در ۰.۰۵۵ دلار افزایش قابل توجهی را آغاز کرده است و تا محدوده‌های ۰.۱۵۹ دلاری افزایش یافت اما الان همچنان در یک مثلث قرار گرفته است که می‌تواند از هر کدوم طرف‌ها خارج بشه و رشد خوبی را تجربه کند.

۰.۸۳۸ دلار می‌تواند مقاومت اولیه دوج کوین باشد. اما مقاومت اصلی دوج کوین حوالی ۰.۹۵ دلار است. در صورتی که قیمت از این ناحیه عبور کند، می‌تواند تا سقف مقاومت خودش در ۰.۱ دلاری افزایش یابد. مقاومت روزانه قیمت دوج کوین ۰.۱۰۵ دلار خواهد بود که پس از عبور از ۰.۱۰۶ دلار می‌توان به افزایش قیمت دوج کوین امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا