تحلیل دوج کوین، پولبک یا برگشت، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین در حال پولبک به ناحیه شکسته شده است. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین پس از شکست خط روند صعودی خودش، از مثلث خارج شده است و شکست رخ داده. اما دو هفته گذشته این ارز دیجیتال موفق شده تا پولبکی به این ناحیه شکسته شده بزند. در این مسیر حمایت از ناحیه ۰.۰۵۳ دلار رخ داده است و پولبک در قیمت ۰.۰۷ دلار اتفاق افتاده است. باید دید آیا این هفته موفق به برگشت داخل مثلث می‌شود؟ یا ریزش خود را ادامه می‌دهد.

تحلیل دوج کوین 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین در مسیر نزولی در صورتی که به زیر قیمت ۰.۰۶۳ دلار حرکتی را انجام دهد و در تایم روزانه تثبیت شود، امکان ریزش بیشتر را رقم می‌زند. اما در این شرایط برای ریزش بیشتر باید منتظر شکست ۰.۰۵۳ دلار باشیم. اگر این اتفاق بی‌افتد، احتمال دارد قیمت دوباره به سمت ۰.۰۴۹ دلار حرکت کند. اما در مسیر صعودی دوج کوین باید ابتدا ۰.۰۷۳ دلار و سپس ۰.۰۹ دلار را پس بگیرد. تا امید داشته باشیم که حرکت صعودی تا ۰.۱ دلار ادامه پیدا خواهد کرد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا